ЖК Creator City - Згуртована команда Благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» щодня формує гуманітарну допомогу для потребуючих.
Онлайн-консультація
31.03.2022

Згуртована команда Благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» щодня формує гуманітарну допомогу для потребуючих.

Другий місяць війни… Україна, яка потерпає від її страшних наслідків, гуртується і працює для перемоги. Згуртована команда Благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» щодня формує гуманітарну допомогу для потребуючих. Вантажна фура з продуктами харчування, консерваціями, солодощами, теплими ковдрами, ліками, засобами гігієни, памперсами, дитячим харчуванням прибула у Київську область. Гуманітарний вантаж отримав Центр волонтерства та захисту Медвинської територіальної громади Білоцерківського району.

На території громади  зареєстровано 7300 людей, з них – понад 80 – діти до 3-х років, які потребують особливого догляду. 

Гуманітарна допомога доставлена із Німеччини, завдяки згуртованій роботі цілої родини Jana Kramer, Jan Nicolas Qu, Jasmin, Kaj та Alla Kramer, а також сім’ї Wenzelmann та Прокопів і Рисан. Boris Ivanchov Rhein-Dnipro e.V. 
 (https://www.ukraine-soforthilfe.de/?fbclid=IwAR0xoPB

Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» дякує також за допомогу партнерам з Барселони:

- Консульство України в Барселоні
- Sepla Ayuda ( благодійний фонд пілотів Іberia)
- Proteccion Civil de Cataluña (цивільний захист Каталонії)
- Khrystyna Sloyik (Христина Слоїк, адвокат) 

Доставку та сортування організували Щерба Руслан, Наталія Гуда та заступник голови Благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» - Ліна Прокопів

51/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!