ЖК Creator City - За підтримки благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» було передано кисневий концентратор у Тернопільську обласну лікарню
Онлайн-консультація
22.06.2022

За підтримки благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» було передано кисневий концентратор у Тернопільську обласну лікарню

Благодійний фонд «Твори добро» продовжує допомагати Україні під час російського вторгнення.

Допомога армії — на першому місці, та не забувають благодійники і про COVID-19. Хоч і не масово, але ним все ж продовжують хворіти. 

Так, киянка Христина Смачило, яка родом із Тернополя, за підтримки Благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» передала кисневий концентратор у Тернопільську обласну лікарню.

«Сьогодні всі ми як ніколи потребуємо взаємопідтримки. Допомога один одному стала частиною нашої культури, вже закарбованої в серцях. Добрі справи — це те, що ми творимо вже на підсвідомості. Кожен — на своєму фронті», — прокоментувала благодійниця.

Багато років Христина працює у сфері медіа та комунікацій але медицина завжди викликала у неї захоплення і нестримний інтерес. 

«Для мене велика честь долучитись до підтримки медичної сфери. Сфери тих, хто героїчно рятує життя і долі», — додала благодійниця.

05/148
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!