ЖК Creator City - Відеоогляд інфраструктури навколо ЖК Creator City
Онлайн-консультація
02.11.2020

Відеоогляд інфраструктури навколо ЖК Creator City

Creator City — це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу з 8-ми будинків. Будинки об'єднані спільною прибудинковою територією — житловим простором для відпочинку, прогулянок і спорту, з ландшафтним парком площею 2 га та власною водоймою, дитячими ігровими зонами, прогулянковими алеями, спортивними майданчиками та зонами вигулу домашніх улюбленців. ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» — все необхідне для життя знаходиться на території комплексу. Як і в будь-якому сучасному місті, будинки відрізняються один від іншого поверховістю і архітектурним різноманіттям — у кожного будинку свій характер і стиль, об'єднані загальною концепцією. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, дитячий садок, спа і салон краси, а також медичний центр.

Поруч знаходяться чотири вищих навчальних заклади, супермаркети, кафе. Найближчі ТРЦ Promenada Centre, Smart Plaza та Cosmopolite в 6 хвилинах на авто. У 15 хвилинах пішки знаходиться станція метро «Лук'янівська» та Лук'янівський ринок, а до станцій «Шулявська» та «Дорогожич» зручно доїхати громадським транспортом. 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися із каналу в Telegram – за посиланням.

127/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!