ЖК Creator City - Старт продажів у другому будинку ЖК Creator City
Онлайн-консультація
01.12.2020

Старт продажів у другому будинку ЖК Creator City

Девелоперська компанія «Креатор-Буд» розпочала продажі квартир у другому будинку багатофункціонального житлового комплексу бізнес-класу Creator City. Для покупки доступні квартири з 3 по 23 поверх в першій секції і з 4 по 7 поверх – у другій. Планування передбачають від однієї до трьох кімнат, а також трирівневі варіанти до шести кімнат з житловим простором на 22-23 поверхах першої секції та приватними терасами на покрівлі. 

Площа звичайних квартир варіюється від 29,97 до 95,44 м2, дворівневих – від 70,56 до 177,96 м2. Ціна квадратного метра у грудні 2020 року стартує від 28 183 грн.

На покрівлі другої секції також розміститься відкрита тераса загального користування із зоною відпочинку для мешканців, а на третьому поверсі – частина внутрішньої інфраструктури житлового комплексу. Крім того, на перших двох поверхах обох секцій розташуються офісні приміщення.

Загалом ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд», який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 в Шевченківському районі Києва, передбачає будівництво цілого нового кварталу з 8 будинків. На закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, а також власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів «Креатор-Буд» ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

121/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!