ЖК Creator City - Продаж паркомісць та комор у першому будинку ЖК Creator City
Онлайн-консультація
01.06.2022

Продаж паркомісць та комор у першому будинку ЖК Creator City

У продажу з’явились паркомісця та комори в першому будинку житлового комплексу бізнес-класу Creator City. За умови 100% оплати на паркомісця діють знижки.

Наразі для купівлі доступні паркомісця з площею від 12,50 до 19,25 квадратних метрів. У відповідному розділі на сайті можна скористатись зручним фільтром для пошуку приміщення, а також переглянути конкретні планування – вивчити розділення на функціональні зони, розташування виходів, вікон, несучих конструкцій.

Комори також доступні у першому будинку Creator City. Їхня площа варіюється від 1,80 до 13,20 квадратних метрів. Це зручні приміщення, що дозволяють вивільнити місце у квартирах та підходять під для зберігання автомобільних шин, спортивного знаряддя, консервації або інших речей.

Нагадуємо, що у житловому комплексі діють знижки на квартири – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.

07/148
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!