ЖК Creator City - Онлайн-консультації в житловому комплексі Creator City
Онлайн-консультація
24.11.2020

Онлайн-консультації в житловому комплексі Creator City

Компанія «Креатор-Буд» впроваджує онлайн-консультації з покупки квартир у житловому комплексі Creator City, які дозволять обрати собі нове житло максимально швидко, легко та безпечно. Аби отримати всю розгорнуту інформацію про об’єкт інвестування, достатньо лише звернутися до відділу продажів у найбільш зручний для вас спосіб:

замовивши онлайн-консультацію на сайті житлового комплексу


зателефонувавши до відділу продажів Creator City 

Після цього залишиться лише обрати час консультації, а також спосіб зв’язку, що вас найбільш влаштовує: Viber, Telegram, інший месенджер або сервіс.

Під час онлайн-консультації менеджери нададуть вичерпну інформацію про житловий комплекс, а також про конкретний будинок та квартири в ньому. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати планування, зроблять всі необхідні розрахунки, покажуть хід будівельних робіт, дадуть відповіді на всі додаткові запитання.

Таким чином, завдяки онлайн-консультації можна провести процес знайомства з Creator City та вибору майбутнього житла повністю у віддаленому режимі та в будь-якому зручному для вас місці. Після бронювання обраної квартири залишиться лише один раз відвідати відділ продажів особисто для оформлення документів.

Зустрінемось онлайн!

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів «Креатор-Буд» ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

122/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!