ЖК Creator City - Комерційні приміщення та підземні паркомісця на сайті ЖК Creator City
Онлайн-консультація
29.12.2021

Комерційні приміщення та підземні паркомісця на сайті ЖК Creator City

З новим оновленням сайту житлового комплексу бізнес-класу Creator City з’явилися два нових розділи, які істотно полегшують вибір нежитлової нерухомості. Тепер задля того, аби дізнатися про наявність та особливості комерційних приміщень і місць у підземному паркінгу, не обов’язково одразу зв’язуватися з менеджером – відповідну інформацію розміщено і на офіційному порталі ЖК.

Наразі комерційні приміщення доступні в першому та другому будинках Creator City – з виходами на вулиці Зоологічну і Дегтярівську. Площа варіюється від 11 до 278 квадратних метрів, серед них як однорівневі на 1 та 2 поверхах першого будинку, так і одно- та дворівневі у другому будинку. У відповідному розділі можна скористатись зручним фільтром для пошуку приміщення, а також переглянути конкретні планування – вивчити розділення на функціональні зони, розташування виходів, вікон, несучих конструкцій.

Підземні паркомісця також доступні під першим і другим будинками Creator City. Їхня площа варіюється від 10 до 38 квадратних метрів: можна обрати стандартне або велике, збільшене чи зменшене, незалежне або сімейне, для зарядки електромобілів. Паркінг під першим будинком однорівневий, під другим – дворівневий. При цьому автомісця на другому підземному рівні також дворівневі – вони обладнані автоматичними підйомниками.

За умови 100% оплати діють знижки на паркомісця та коммерційні приміщення.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.

89/148
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!