ЖК Creator City - Хід будівництва ЖК Creator City у вересні
Онлайн-консультація
23.09.2020

Хід будівництва ЖК Creator City у вересні

У житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, продовжуються будівельні роботи в першому будинку. Зокрема, вже майже закінчено монолітний каркас будівлі. Він готовий на 95% – наразі йдуть роботи над вертикальними та горизонтальними несучими конструкціями 23 поверху.

Паралельно будівельники продовжують працювати над цегляною кладкою будинку. Зведення зовнішніх та внутрішніх стін сягає 12 поверху, загалом виконана вже приблизно половина робіт. 

Фотографії з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий вигляд на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.До з 01.09.2020 до 30.09.2020 в житловому комплексі Creator City діє акція. При повній оплаті вартості квартири надається знижка до 10%.

131/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!