ЖК Creator City - Хід будівництва ЖК Creator City у серпні 2021
Онлайн-консультація
18.08.2021

Хід будівництва ЖК Creator City у серпні 2021

У житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжуються будівельні роботи. Зокрема, в першому будинку, де раніше завершили кладку зовнішніх та внутрішніх стін, повністю виконали роботи з влаштування покрівлі, монтажу металопластикових вікон та внутрішніх інженерних систем.Наразі в будинку тривають фасадні роботи – вони завершені на 60%. Також встановлено вже 85% вітражів. Всередині на 40% виконаний монтаж ліфтів, на 30% - оздоблення місць загального користування. На три чверті облаштовано стяжки підлог та встановлено 19% вхідних дверей. Крім того, фахівці виконали 70% робіт в котельні.

У другому будинку ЖК завершили влаштування плити-ростверку. Наразі зводиться монолітний каркас – поки він готовий на 10%

У третьому будинку тривають котлованні роботи. В четвертому роботу над котлованом завершено, йде влаштування паль.

ЖК Creator City від девелопера «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», в якому ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва у декілька кліків, а також залишити заявку на зворотній зв’язок – за посиланням.

100/148
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!