ЖК Creator City - Хід будівництва ЖК Creator City у лютому 2022
Онлайн-консультація
22.02.2022

Хід будівництва ЖК Creator City у лютому 2022

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжується будівництво. Перший будинок вже введено в експлуатацію, в лютому 2022 року він також отримав поштову адресу.Під другим будинком ЖК повністю завершені монолітні роботи в підземному паркінгу, наразі триває зведення каркасу самої будівлі.

Під четвертим будинком Creator City монолітно-каркасні роботи завершені на третьому та другому рівнях підземного паркінгу, йде влаштування плити перекриття між другим і першим рівнями.

Під третім будинком добігають кінця котлованні роботи. Також вже розпочато влаштування паль.

ЖК Creator City від девелопера «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.

72/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!