ЖК Creator City - Хід будівництва ЖК Creator City у листопаді 2020
Онлайн-консультація
11.11.2020

Хід будівництва ЖК Creator City у листопаді 2020

В першому будинку житлового комплексу Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, тривають будівельні роботи. Зокрема, вже повністю завершено монолітний каркас будівлі та монтаж сходових маршів і майданчиків. Це дозволило розпочати наступний етап – облаштування покрівлі.

Тим часом, мулярі продовжують працювати над зведенням зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок будинку. Обидва види робіт ведуться вже на 18-му поверсі.  


ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд» - це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Фотозвіт з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

З 01.11.2020 до 30.11.2020 в житловому комплексі Creator City діє акція. При повній оплаті вартості квартири надаються спеціальні ціни від 29 700 грн/м2.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

125/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!