ЖК Creator City - Хід будівництва ЖК Creator City у грудні 2021
Онлайн-консультація
22.12.2021

Хід будівництва ЖК Creator City у грудні 2021

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, активно продовжується будівництво. Зокрема, в першому будинку, де вже виконано більшу частину основних робіт, на 98% завершено вітражне скління, на 100% монтаж ліфтового обладнання. Фасад готовий на 95%, а оздоблення місць загального користування виконане на 90%. Крім того, добігли кінця роботи в котельні.У другому будинку завершено влаштування паль та плити-ростверку, продовжується зведення монолітного каркасу.

В четвертому будинку повністю завершене влаштування паль та плити-ростверку, фундаментної плити паркінгу. В третьому будинку тривають котлованні роботи, які виконано на 70%.

ЖК Creator City від девелопера «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Також ви можете придбати нерухомість зі знижками за умови 100% оплати – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.

91/148
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!