ЖК Creator City - Хід будівництва ЖК Creator City у грудні
Онлайн-консультація
21.12.2020

Хід будівництва ЖК Creator City у грудні

В житловому комплексі Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, триває підготовка до зведення другого будинку. Наразі на місці майбутньої будівлі ведуться котлованні роботи.

У першому будинку, де раніше повністю завершили монолітний каркас та монтаж сходових маршів і майданчиків, продовжується облаштування покрівлі. Крім того, муляри закінчують кладку зовнішніх цегляних стін будинку, а також внутрішніх стін і перегородок. Ці роботи виконані вже на 90%. Всередині тим часом ведеться монтаж внутрішніх інженерних систем новобудови – процес закінчений вже майже на 40%.

Фотозвіт з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням. 

119/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!