ЖК Creator City - Хід будівництва житлового комплексу Creator City у серпні (відеозвіт)
Онлайн-консультація
20.08.2020

Хід будівництва житлового комплексу Creator City у серпні (відеозвіт)

У житловому комплексі Creator City від компанії «Креатор-Буд» у Шевченківському районі міста Києва, продовжуються роботи зі зведення монолітного каркасу та цегляна кладка.


Станом на серпень 2020 року монолітний каркас першого будинку зведений на 84 відсотки. Зараз будівельники активно працюють на рівні 20 поверху. До такого ж рівня залиті сходові марші. Паралельно виконується цегляна кладка, яка готова на 15 відсотків.


Фотографії з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

Creator City — це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу з 8-ми будинків. Будинки об'єднані спільною прибудинковою територією — житловим простором для відпочинку, прогулянок і спорту, з ландшафтним парком площею 2 га та власною водоймою, дитячими ігровими зонами, прогулянковими алеями, спортивними майданчиками та зонами вигулу домашніх улюбленців. 

ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» — все необхідне для життя знаходиться на території комплексу. Як і в будь-якому сучасному місті, будинки відрізняються один від іншого поверховістю і архітектурним різноманіттям — у кожного будинку свій характер і стиль, об'єднані загальною концепцією. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, дитячий садок, спа і салон краси, а також медичний центр.

Для автомобілів заплановано підземний паркінг з ліфтом. На звільненому від паркувальних місць просторі будуть сформовані озеленені зони. Власна прибудинкова територія, доброзичливе міське середовище, дитяча безпека, сприятлива екологія (немає шуму і вихлопних газів), унікальний дизайн середовища — це те, що сприятиме комфортному відпочинку.

133/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!