ЖК Creator City - Динаміка будівництва ЖК Creator City в 2021 році
Онлайн-консультація
29.12.2021

Динаміка будівництва ЖК Creator City в 2021 році

На початку року в ЖК Creator City був готовий монолітний каркас, сходові марші і цегляна кладка першого будинку. За рік активної роботи будівельників, перший будинок вже майже готовий до здачі.

Дивіться подробиці у відео:В 2021 році встановили металопластикові вікна, влаштували комунікації, поставили вхідні двері, закінчили дах і встановили ліфти. Вже закінчують фасади і оздоблення місць загального користування. 

Паралельно тривали роботи над зведенням інших будинків. Для другого влаштували котлован, палі, залили плиту-ростверк. Монолітний каркас виконали на трьох поверхах підземного паркінгу.

В четвертому за 2021 рік теж виконали котлован, палі, монолітну плиту-ростверк. Монолітний каркас залили на -3 поверсі. Тривають роботи на мінус другому.

Під третій будинок закінчують влаштовувати котлован.  

ЖК Creator City від девелопера «Креатор-Буд» – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Нагадуємо, що у житловому комплексі діє акція на квартири – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва – за посиланням.

90/148
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!