ЖК Creator City - Creator City став переможцем премії «Лідер року Новобудови»
Онлайн-консультація
30.11.2021

Creator City став переможцем премії «Лідер року Новобудови»

Житловий комплекс Creator City отримав нагороду першої премії «Лідер року Новобудови», організованої порталом пошуку перевіреної нерухомості DOM.RIA. Він посів першу сходинку в номінації «Лідер переглядів» серед новобудов бізнес-класу. Багатофункціональний проект, який будується на столичній Лук’янівці, обійшов 385 інших претендентів та з початку року користується найбільшою популярністю серед аудиторії порталу у своєму сегменті. Загалом його переглянули понад 47,5 тисяч разів, що складає 2,38% від усіх переглядів новобудов бізнес-класу в Україні.

Переможцем номінації «Лідер переглядів» у сусідньому еліт-класі також став ЖК від «Креатор-Буд» – Krauss Gallery, який зводиться в самому центрі Києва. Протягом року його переглянули понад 71,5 тисяч разів (це 4,48% від усіх переглядів новобудов цього класу в Україні), що дозволило йому стати найпопулярнішим серед 286 житлових комплексів.

Крім того, нагородою відзначили і самого забудовника. «Креатор-Буд» посів другу сходинку в номінації «Лідер рейтингу девелоперів», отримавши 9 балів з 10 можливих. Загалом авторами рейтингу було проаналізовано 358 компаній.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram — за посиланням.

Скористайтеся ботом-помічником у Telegram від «Креатор-Буд», який може зв’язати вас з відділом продажів у декілька кліків. Також ви можете отримати інформацію про актуальні ціни, акції та новини з будівництва — за посиланням.

95/148
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!