ЖК Creator City - Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» впродовж всієї війни допомагає всім, хто потребує
Онлайн-консультація
25.04.2022

Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» впродовж всієї війни допомагає всім, хто потребує

Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» впродовж двох місяців в одному ритмі зі всією командою волонтерів України працює для перемоги нашої держави з російським окупантом. Сотні міст, сіл, тисячі людей, які потерпають від страшної агресії рашистів, отримують допомогу від українців та волонтерів з усього світу.

Ліна Прокопів, заступник голови благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро»:

«Неймовірна кількість емоцій від спілкування з людьми в різних регіонах нашої країни, які опинилися в складних життєвих умовах через війну з російським злом. Від сумних і жахаючих до гордості і сили від розуміння, що ти можеш допомогти і хоча би трішки полегшити їх побут та страждання. Найбільше тішить, коли допомога дістається до адресатів. За ці шістдесят днів війни нам з нашою командою - з моїми рідними Nina Wenzelmann, з благодійним фондом Ігоря Гуди «Твори добро» вдалося налагодити сотні контактів, прокласти стільки ж «містків» для того, аби допомогти та підтримати наших людей, наших воїнів, наших медиків.»

На фото - черговий фотозвіт із другої лікарні міста Дніпро та обласної лікарні Мечнікова, Тростянецької сімейної медицини, що на Сумщині, Березанської та Дедеркальської ОТГ.

Особлива подяка за допомогу Rhein-Dnipro
(https://www.ukraine-soforthilfe.de/?fbclid=IwAR0xoPB

Доставку та сортування організували Руслан Щерба, Алла Крамер та заступник голови Благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» - Ліна Прокопів

Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» дякує усім, хто долучився до збору та доставки цієї допомоги: Василь Конько та Олена Беркут за те, що необхідні речі доправили до людей. Подяка сім'ї Хлібороб за смаколики! 

Разом ми велика незламна сила! 

Дякуємо людям із великим серцем!

17/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!