ЖК Creator City - Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» посприяв допомозі Бородянці
Онлайн-консультація
19.04.2022

Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» посприяв допомозі Бородянці

Бородянка, квітень 2022 рік. Війна… Затишне містечко зі спокійним життям залишилось за чорною смугою болі, сліз, руйнувань і смерті. Зруйновані будинки, понівечені життя. Місяць жахіть змінив історію українського містечка назавжди. Алла Крамер, яка уже понад 20 років живе у Німеччині, приїхала в Україну. З перших днів війни з російським агресором разом з тернопільськими волонтерами благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» допомагає госпіталям, лікарням, військовим та переселенцям.

Алла Крамер, волонтер благодійного фонду «Твори добро»:

«Ми сюди доїжджали через розбиті села, варварські насилля і просто неймовірні руйнування. Проїжджали через місто, яке розгромлене, доїхали сюди до людей у лікарню районну і привезли допомогу – від вас, від наших друзів, я хочу подякувати особисто і від імені всіх цих людей. Велика вам сердечна вдячність для всіх, хто приймав участь в організації Rhein-Dnipro. Ми вдячні всім людям, які в цій організації активні, щоб зібрати цю велику неймовірну допомогу. І в цій допомозі ми висловлюємо нашу підтримку людям, які це страшне пережили. Низький земний вам уклін, дуже-дуже велика подяка Rhein-Dnipro e.V.  в Німеччину.»

Головний лікар Бородянської центральної районної лікарні Ігор Чебишев зі сльозами на очах згадує час, коли Бородянка була під окупацією рашистів. Першого березня - перші авіа удари, центр містечка  практично зруйнований. Наступного дня, разом з територіальною обороною вдалося евакуювати усіх пацієнтів.

Ігор Чебишев, головний лікар Бородянської центральної районної лікарні: 

«Дякувати Господу, ми вберегли всіх наших пацієнтів та персонал, нам вдалося евакуювати їх в місто Радомишль. Зараз місто відновлюється, відновлюється інфраструктура, лікарня зараз може надавати тільки допомогу при зверненні, але ми плануємо в найближчі дні відновити нашу роботу зі стаціонарної допомоги. Як тільки буде можливість відновити світло та воду - буде можливість відновити стаціонарну допомогу. Щиро дякую фонду за допомогу. Все буде Україна!»

30 функціональних електричних ліжок, медичні крісла, інвалідні візки, медичне обладнання, медикаменти та засоби гігієни доставили у Бородянку. Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро», персонал районної лікарні  та мешканці містечка висловлюють подяку німецьким друзям та партнерам. 

Особлива подяка за допомогу Boris Ivanchov Rhein-Dnipro e.V.
(https://www.ukraine-soforthilfe.de/?fbclid=IwAR0xoPB)

Слава Україні! Віримо у нашу Перемогу!

26/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!