ЖК Creator City - Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» доставив гуманітарний вантаж на Харківщину
Онлайн-консультація
11.04.2022

Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» доставив гуманітарний вантаж на Харківщину

Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» продовжує працювати, доставляючи гуманітарну допомогу у місця, де ведуться запеклі бойові дії – у села та містечка, на передову до українських військових та у медичні заклади, де рятують життя українців.

Ліна Прокопів, заступниця благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро:

«Продовжуємо допомагати Харківщині! Цього разу допомогу отримали в місті Валки Харківської області. У добрій співпраці з народною депутаткою Ірина Фріз , яка допомагає організовувати доставку, ми змогли доправити до місцевої лікарні важливі медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування тощо.

Незмінно дякую моїм рідним, благодійному фонду «Твори добро», компанії Rhein-Dnipro

Особливо дякую також сім'ї Хлібороб за випічку та смаколики і сім'ї Кушніриків за яблука для медичних працівників і пацієнтів Валківської центральної районної лікарні!

Гуманітарна допомога доставлена з Німеччини завдяки згуртованій роботі цілої родини Jana Kramer, Jan Nicolas Quіrmbach, Jasmin, Kaj та Alla Kramer, Anna Hendlinger, Kevin Schwed, а також сім’ї Wenzelmann та Прокопів і Рисан. 

Доставку та сортування організували Руслан Щерба, Алла Крамер та заступник голови благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» - Ліна Прокопів

Подяка усім волонтерам, водіям, які розвантажують, сортують, формують вантажі благодійної допомоги та доставляють їх у гарячі точки України.

Тримаємо стрій і працюємо задля перемоги України!

37/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!