ЖК Creator City - Архітектори розповіли, як створювали ЖК Creator City (ВІДЕО)
Онлайн-консультація
19.03.2021

Архітектори розповіли, як створювали ЖК Creator City (ВІДЕО)

Фахівці архітектурного бюро AIMM, які розробили проєкт ЖК Creator City, розповіли про особливості роботи з масштабним житловим комплексом бізнескласу в Шевченківському районі Києва. Ділянка будівництва розташована в місці колишньої промислової зони, яка сьогодні активно ревіталізується різними девелоперами, в тому числі компанією «Креатор-Буд», відповідальною за Creator City.

Розробка житлового простору майже з нуля дозволила архітекторам створити концепцію якісно нового проєкту формату mixed-use, в якому передбачене все необхідне майбутнім мешканцям в повсякденному житті. Разом з тим, за словами креативного директора бюро AIMM Анни Іскієрдо, це не просто повноцінне «місто в місті», а ще й розвиток міської інфраструктури. Разом з житловими кластерами багатофункціональний комплекс передбачає і створення парку площею 2 га, який буде доступний всім киянам. Архітектори розробили рекреаційну зону нового формату – із об’ємним ландшафтним дизайном, штучною водоймою з золотими коропами, мостиками та оглядовими майданчиками. Завдяки продуманому зонуванню парк матиме багато цікавих локацій. У тому числі тут проводитиметься виставка скульптур – відповідний всеукраїнський конкурс планують розпочати разом з девелопером.

Житловий простір концептуально розділили на три великі кластери. Перша, найбільша черга – це пусковий комплекс з восьми будинків уздовж вулиці Дегтярівської. Він, зокрема, матиме зону апартаментів, а також прибудований дитячий садок. Другий кластер – це три будинки меншої поверховості, що виходитимуть до вулиці Молдовської. А третя черга являє собою будинки зі стилобатною основою до п’ятого поверху. На ній розміститься прибудинкова інфраструктура, а в самому стилобаті з’явиться власний торговельно-розважальний комплекс із супермаркетом великої київської мережі та окремими торговельними площами. Також планується відкриття освітнього центру нового формату.

Загалом інфраструктура та територія житлового комплексу передбачають все необхідне у дворі без авто. Зокрема, тут розташується велика спортивна зона, два бігових та велосипедних кола, зона відкритого амфітеатру з літнім кінотеатром, дитячі активні майданчики для різного віку. Анна Іскієрдо зазначає, що навіть гойдалки призначені як для дітей, так і для дорослих, виступаючи також у ролі арт-об’єктів. А аби влітку у дворі було де сховатися від спеки, заплановані навіси-пеголи та озеленення деревами, які допоможуть створити тінисті зони.

Подбали і про автовласників. Для першої черги будівництва передбачені два великих підземних паркінги на понад 1,2 тисячі машиномісць. Тільки під першим будинком паркінг буде звичайним, а під всіма іншими він буде дворівневим.

Попри великий масштаб проєкту, архітектори намагалися максимально сповнити його індивідуальністю. Так, в межах одного будинку налічується до сотні різних планувань. При тому що монолітно-каркасна архітектура дозволяє додатково перепланувати або об’єднувати помешкання. Кожен будинок матиме не тільки свою архітектуру, а й індивідуальне лобі. Анна Іскієрдо підкреслює, що це не просто зона ресепшн, а креативне місце для зустрічей – із різним зонуванням, кольоровою гамою тощо. Навіть сучасні ліфти KONE в різних будинках матимуть індивідуальне оздоблення кабін.

Високий рівень комфорту у житловому комплексі Creator City підкреслений якісними матеріалами та технологіями. Зокрема, стіни з повнотілої червоної цегли та технологія «плаваючої підлоги» забезпечують надійну шумоізоляцію з усіх боків та чудову енергоефективність. Її також підвищують якісні вікна та утеплювач, технологія вентильованого фасаду. Крім того, в ЖК передбачена сучасна система центрального кондиціонування від LG, що буде інтегрована у систему розумного будинку, яку зможе встановити собі кожен мешканець нового житлового проєкту повноцінного бізнескласу.108/140
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок
Зворотній зв’язок
Надіслати
Зачекайте
Обробка заявки!